Türkiye'nin Sınav Merkezi (+90) 312 282 18 67

Sıkça Sorulan Sorular

En sık sorulan sorularımızın kısa bir listesini bulun.

Türkiye’nin her yerinden binlerce adayla birlikte deneme sınavı organizasyonu yapan bir oluşumdur. Kurum içerisinde mevcut imkanlarla birlikte tanıtımı yapılarak, herhangi bir kursa kayıt olmayan sınav hazırlık öğrencilerinin deneme sınavı ihtiyacını giderebilecek bir kayıt sürecidir.

Karekök-Limit-Bilfen-Paraf-Sınav-Bilgi Sarmal-Çap-Yanıt-Palme-Deneme Saati-Vip-Toprak-Endemik-Supara-Pascal…. ve daha fazlası

Deneme sınavlarından sonra gelişimi ve sıralamanı görmen için mobil uygulamayı kullanman gerekiyor.

Mevcut sayımız; anlaştığımız kurumlardaki deneme sınavı merkezine kaydolan öğrenciler, anlaşma yaptığımız kurumlardan kendi öğrencisini sınav sistemine ekleyen kurum öğrencileri ve dahafazla.net üzerinden bireysel deneme alan öğrencilerin toplamı kadar öğrenci arasında sıralama olacaktır. Kurum anlaşmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Her hafta türkiye geneli deneme sınavı olacaktır. Sınav takvimi ay ay yayınlanacaktır. Ancak zorunlu durumlarda deneme sınavı yayınını değiştirebiliriz.

Soru çözümleri videoları sınav haftasının hemen ardından yayınlanacaktır. Videolar dahafazlanet hesabı üzerinden paylaşılacaktır. Ancak kurumunuz video çözümünü kendisi yapmak isterse kuruma ait hesaptan paylaşım yapabilir.

Eğitim sektöründe yıllarca çalışmış profesyonel bir ekibiz. Deneme takvimi ile o hafta yapılacak deneme sınavları ile ilgili zaman kaybetmeyeceksiniz. Kurumunuz  için ciddi bir ek gelir aracı olacaktır. Mevcut öğrencileriniz için kullandığınızda kurum için avantaj sağlayacaksınız. Ölçme değerlendirme hizmetleri ile rehberlik hizmetini daha verimli kullanabileceksiniz. Dahafazlanetin o bölgedeki çözüm ortağı olacaksınız. Web sitemizde kurumunuza ait bir bölüm olacaktır. Kendi verdiğimiz reklamlar ile ücretsiz reklam imkanına sahip olacaksınız.