Türkiye'nin Sınav Merkezi (+90) 312 282 18 67

Sıkça Sorulan Sorular

En sık sorulan sorularımızın kısa bir listesini bulun.

Türkiye’nin her yerinden binlerce adayla birlikte deneme sınavı organizasyonu yapan bir oluşumdur. Kurum içerisinde mevcut imkanlarla birlikte tanıtımı yapılarak, herhangi bir kursa kayıt olmayan sınav hazırlık öğrencilerinin deneme sınavı ihtiyacını giderebilecek bir kayıt sürecidir.

Karekök-Limit-Bilfen-Paraf-Sınav-Bilgi Sarmal-Çap-Yanıt-Palme-Deneme Saati-Vip-Toprak-Endemik-Supara-Pascal…. ve daha fazlası

Deneme sınavlarından sonra gelişimi ve sıralamanı görmen için mobil uygulamayı kullanman gerekiyor.

Mevcut sayımız; anlaştığımız kurumlardaki deneme sınavı merkezine kaydolan öğrenciler, anlaşma yaptığımız kurumlardan kendi öğrencisini sınav sistemine ekleyen kurum öğrencileri ve dahafazla.net üzerinden bireysel deneme alan öğrencilerin toplamı kadar öğrenci arasında sıralama olacaktır. Kurum anlaşmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Her hafta türkiye geneli deneme sınavı olacaktır. Sınav takvimi ay ay yayınlanacaktır. Ancak zorunlu durumlarda deneme sınavı yayınını değiştirebiliriz.

Deneme paketlerinden çıkan sınavları belirli bir sıralamaya göre haftada bir kez değerlendirmeye alıyoruz. Takvimde sırası gelen sınavın cevaplarını, sizinle paylaştığımız linkteki “dijital optik” sayfasına Pazar Günü saat 22:00’ye kadar girilmesi gerekmektedir. Bir sonraki haftanın sınavını dahafazla.net sınav takviminden ve eğitim koçunuzdan öğrenebilirsiniz.

Deneme sonuçları her hafta Pazartesi gününden itibaren açıklanma başlar. Değerlendirilmesi tamamlanmış sınavların tamamını STOYS mobil uygulamasındaki duyuru panosundan takip edebilirsiniz. STOYS-Mobil uygulamasının bildirim modu açıksa, tüm duyuruları anlık alabilirsiniz.

Sınavlara katılmak için kocaman bir haftaya ve sınırsız saate sahipsiniz arkadaşlar. Sınavları kaçırmayın!? Değerlendirme işlemi tamamlanmış sınavların cevap anahtarlarına OKULMED-STOYS hesabınızdan ulaşabilirsiniz. Ancak sınavınız değerlendirilmeye alınmayacaktır.